Omschrijving
Royaal en efficiënt ingedeelde vier kamer maisonnette van 87m2 met een geweldig zonnig dakterras op het zuiden.
Ligging
De woning is gelegen in stadsdeel Amsterdam West, in de hippe Westerparkbuurt dicht bij het Centrum. Voor uw dagelijkse boodschappen zijn er volop mogelijkheden in de buurt. Het om de hoek gelegen cultuurpark Westerpark met onder andere: het Westergasterras, Café Restaurant Amsterdam, is de perfecte plek om lekker te lunchen, te borrelen en ’s-avonds te gaan eten. Het park heeft verder openbare tennisbanen, een buitenzwembad om loopafstand, en super plekjes om te bbq-en en lekker te sporten. Het park biedt het hele jaar door evenementen, zoals de Sunday Market, Fashion Week, en bijvoorbeeld Picnic.
Omschrijving
De ruime vierkamer maisonnette met terras op het zuiden is gelegen op de bovenste etage en heeft een oppervlakte van 87m2. Het complex waarin dit appartement is gelegen is omstreeks 1997 gebouwd. Het terras is circa 14 m², de (fietsen) berging circa 6 m².
Indeling
De nette en ruime gemeenschappelijke entree met trappenhuis leidt naar de derde verdieping waar de entree van de woning zich bevindt. De ruime hal met garderobe geeft toegang naar 2 slaapkamers en de badkamer, alsmede de trap naar de vierde verdieping.
De woonkamer is opvallend licht en ruimtelijk door de grote raampartijen en heeft een openslaande deur naar het zonnige terras op het zuiden. Hier kun je bijna de gehele dag tot zonsondergang heerlijk in de zon vertoeven en genieten van een prachtig uitgezicht. De open keuken is recent vernieuwd en ook gelegen aan de terraszijde en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde is de masterbedroom gelegen alsmede een aparte wc. De extra lichtschacht in het midden van de woning zorgt voor extra licht in de woonkamer. Bovendien beschikt het appartement over een extra berging op de begane grond.
Keuken
Recent vernieuwde luxe open keuken voorzien van eiken houten kastdeurtjes. De keuken is onder andere voorzien van een spoelbak, 5 pits gasfornuis met grote oven en een afwasmachine.
Sanitair
Ruime badkamer voorzien van een wc, inloopdouche en wastafelmeubel.
Installaties
het appartement is aangesloten op stadsverwarming;
Moderne elektrische installatie voorzien van aardlekschakelaar;
Vernieuwde mechanische ventilatie;
Vereniging van Eigenaren
Het appartement maakt onderdeel uit van de Vereniging van Eigenaren “GWL-terrein Haarlemmerweg blok 4 ”. De administratie wordt in professioneel uitgevoerd. De servicekosten voor de woning bedragen € 211,- per maand. Het betreft een gezonde en actieve VvE die is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Het complex is op 31 juli 1996 gesplitst in 22 woningen (appartementsrechten) met bijbehorende bergingen en 593 m² bedrijfsruimte. Op de splitsingsakte is het Modelreglement uit 1992 van toepassing. De woning maakt een 792/24.034e onverdeeld aandeel uit in de gemeenschap. Er is een huishoudelijk reglement aanwezig (d.d. 2 oktober 1997) en een Meerjaren Onderhoudsplanning.
Eigendomssituatie:
Het appartement is belast met erfpacht. De canon is afgekocht voor het lopende tijdvak tot en met 28 februari 2046. Daarna is de canon vastgeklikt onder gunstige voorwaarden.
Auto en openbaar vervoer
Het appartement is per auto goed bereikbaar vanaf de ringweg A-10 (S103). Op loopafstand zijn buslijnen 21, 60 en 348 en tramlijnen 3 en 10 te bereiken. De NS stations Amsterdam Sloterdijk en Amsterdam Centraal liggen op fietsafstand. Schiphol is vanaf deze kant zeer snel bereikbaar per auto of trein. Parkeren door middel van vergunningensysteem.
Bijzonderheden/kenmerken
Bouwjaar circa 1997;
Houten kozijnen voorzien van dubbel glas;
Terras gelegen op het zuiden;
Ruime externe berging (ca 6 m2);
Erfpacht is afgekocht tot februari 2046;
Oplevering in overleg;
De buurt is autovrij en kindvriendelijk;
Energielabel A.
Voor meer informatie en de brochure kijkt u op Waterspiegelplein22.nl
Achtergrond over het terrein en omgeving:
Het GWL terrein is een woonwijk van 600 woningen. De wijk is tussen 1995 en 1998 gebouwd op het voormalige gemeente waterleidingterrein. Het is een van de eerste ecologische wijken in Nederland. Bij de bouw is gebruik gemaakt van duurzame materialen. De woningen hebben een laag energieverbruik en in de woningen zijn waterbesparende maatregelen toegepast.
Het GWL-terrein (Gemeentelijk Waterleiding Terrein) heeft een industriële geschiedenis. Tussen 1851 en 1994 was het in gebruik als waterleidingterrein.
Er zijn 5 historische bouwwerken bewaard gebleven uit die tijd, namelijk: Het buurtbeheerhuisje, het Magazijn, Het machinepompgebouw (in gebruik als café restaurant), De Windketel (nu in gebruik als een hotel) en op het plein naast de woning staat de grote witte Watertoren, die nog steeds wordt gebruikt als wateropslag voor 1280 m3 water.
Het binnenterrein van zes hectare groot is autovrij en kenmerkt zich door de vele groene heggen, grasveldjes, appelbomen, fonteinen en moestuintjes, waar bewoners hun eigen groeten kunnen verbouwen.
In de statistieken van de Gemeente Amsterdam staat de wijk elk jaar weer bovenaan de lijst als een van de wijken in de stad waar de bewonerstevredenheid en de geluksbeleving het hoogst zijn
De Staatliedenbuurt staat bekend om haar hippe koffietentjes, cafés en restaurants en het gezellige Limburgstirumplein.
Op 1 minuut lopen van de woning ligt het geliefde Westerpark. Dit is een heerlijke plek om lekker te wandelen (met of zonder hond), met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan, hard te lopen of gewoon lekker te relaxen. In het park bevindt zich het cultuurterrein Westergasfabriek.
Het Westerpark is de thuisbasis van de Westergasfabriek, een cultuur walhalla waar je het hele jaar, maar vooral in de zomermaanden, regelmatig festivals en markten vindt. Van culinaire evenementen als Rollende Keukens, muziekfestivals als Milkshake tot grote dansfestivals als Awakenings; er is altijd wel een reden om te feesten in het Westerpark!
Op het Watergasterrein vindt je hippe cafés, een ijssalon, fijne eettentjes, galeries, een bioscoop, diverse clubs en een gloednieuw hotel (Conscious Hotel), waar je heerlijke cocktails kunt drinken in de bar die Kantoor heet.
Lees de volledige omschrijving